Which game will you be watching this weekend?
EVO-STIK SOUTHERN LEAGUE
Premier Division: AFC Totton v Chesham United; Arlesey Town v Weymouth; Barwell v Bashley; Bedford Town v Evesham United; Brackley Town v Stourbridge; Cirencester Town v Cambridge City; Frome Town v Banbury United; Oxford City v Chippenham Town; Redditch United v Hitchin Town; St Albans City v Leamington; Swindon Supermarine v Hemel Hempstead Town.
Division One Central: Aylesbury v Rugby Town; Beaconsfield SYCOB v North Greenford United; Bedfont Town v Marlow; Bedworth United v St Neots Town; Biggleswade Town v Chalfont St Peter; Burnham v Slough Town; Chertsey Town v Ashford Town (Middx); Leighton Town v Daventry Town; Northwood v AFC Hayes; Uxbridge v Fleet Town; Woodford United v Barton Rovers.
CHROMASPORTS & TROPHIES UNITED COUNTIES LEAGUE
Advertisement
Hide AdAdvertisement
Hide AdPremier Division: Blackstones v Desborough Town; Cogenhoe United v Long Buckby; Daventry United v Boston Town; Deeping Rangers v Newport Pagnell Town; Irchester United v St Ives Town; Kings Lynn Town v AFC Kempston Rovers; Northampton Spencer v Holbeach United; Sleaford Town v Thrapston Town; Wellingborough Town v Stewarts & Lloyds Corby; Yaxley v Spalding United.
Division One: Buckingham Town v Eynesbury Rovers; Burton Park Wanderers v Bourne Town; Northampton ON Chenecks v Northampton Sileby Rangers; Potton United v Huntingdon Town; Raunds Town v Rothwell Town; Rushden & Higham United v Rothwell Corinthians.
MOLTEN SPARTAN SOUTH MIDLANDS FOOTBALL LEAGUE
Premier Division: AFC Dunstable v London Tigers; Berkhamsted v Colney Heath; Biggleswade United v Hertford Town; Hanwell Town v Aylesbury United; Haringey Borough v Dunstable Town; Hatfield Town v Hadley; Oxhey Jets v Broxbourne Borough; Royston Town v Leverstock Green; St Margaretsbury v Holmer Green; Stotfold v Hillingdon Borough; Tring Athletic v Harefield United.
Division One: Ampthill Town v Amersham Town; Chesham United Res v Welwyn Garden City; Cockfosters v Stony Stratford Town; Crawley Green v Hoddesdon Town; Langford v Kings Langley; London Lions v London Colney; New Bradwell St Peter v St Albans City Res; Sun Postal Sports v Harpenden Town; Tokyngton Manor v Bedford; Wodson Park v Cranfield United.
Reserve Division One: Hatfield Town Res v Langford Res.
BEDFORDSHIRE COUNTY FOOTBALL LEAGUE
Advertisement
Hide AdAdvertisement
Hide AdJubilee Cup: Stopsley Park v Pavenham; Sundon Park Rangers v M&DH Oakley.
Premier Division: Blunham v Caldecote; Renhold United v Flitwick Town; Sharnbrook v AFC Kempston Town & Bedford College; Shefford Town & Campton v Bedford Hatters; Wilshamstead v Arlesey Town Res; Woburn v Dunton.
Division One: AFC Kempston Tn & Bedford Coll Res v Lidlington United Sports; Caldecote Res v Bedford SA; Kings AFC v Westoning; Luton Boys v Ickwell & Old Warden; Marston Shelton Rovers v FC Meppershall; Meltis Albion v Lea Sports PSG; Sandy v Henlow.
Division Two: AFC Turvey v Potton United Res; Bromham United v Co-op Sports; Great Barford v Elstow Abbey; Marabese Ceramics v Shefford Town & Campton Res; Queens Park Crescents v Clifton.
Advertisement
Hide AdAdvertisement
Hide AdDivision Three: Cranfield United Res v Sundon Park Rangers Colts; Dunton Res v Wilshamstead Res; Flitwick Town Res v Renhold Village; Goldington v Stevington; Potton Town v Eastcotts AFC; Royal Oak Kempston v Kempston Hammers Sports; Westoning Res v Riseley Sports.
Division Four: Caldecote A v Dunton A; Clifton Res v Bedford Park Rangers; Dinamo Flitwick v Thurleigh; Ickwell & Old Warden Res v Goldington Hammers; Marsh Leys v Bedford Panthers; Shefford Town & Campton A v Stewartby Village; Wootton Village v Kempston Athletic
SUNDAY, JANUARY 8
MICHAEL R PETERS BEDFORD SUNDAY FOOTBALL LEAGUE
Beds FA Sunday Lower Junior Cup – Third Round: King Harry Luton v Oakley Reserves; Goldington Rangers v Meltis Rangers; Shillington Pirates v Victoria Rangers; St Martins v M & DH Clapham Sunday.
Beds FA Sunday Centenary Cup – Third Round: Sandy Titans v AF Mato; Brickhill Wanderers ‘A’ v Watling Youth; Westoning Gijon RC v Atletico Arlesey.
Advertisement
Hide AdAdvertisement
Hide AdPremier Divison: Constant & Co Athletic v Lawson Park Rangers; Haynes v London Road Supreme; Meltis Mexicans v Esquires.
First Division: Dunton Sunday v Harrold & Carlton; Kempston Hammers v Newtown Rangers; Sharnbrook Casuals v 21st GNG Tigers.
Second Division: Caldecote Young Boys Res v Mowsbury Athletic; Cranfield United Sunday v Houghton Conquest; Marston Reds v Wootton Wanderers; Renhold v Eagle Heating.
Third Division: Bedford Allsters v Gardeners Arms Biggleswade; Bedford Panthers v Dunton Sunday Res; Wells Stars v Mile Road Casuals.
Advertisement
Hide AdAdvertisement
Hide AdFourth Division: Bedford Cupids v Santaniello’s; BMC United v Bedford Albion; Fox & Hounds Clapham v Rose Biggleswade.
Fifth Division: AFC Kempston Town & BC Sunday v Blackbirds Flitwick; Alfa Oakley v Sir William Peel Sandy; Oakley Wanderers v Shillington Pirates Res.
Under-21s Division: Leighton Corinthian Seniors v Brickhill Wanderers ‘B’.
TUESDAY, JANUARY 10
Hinchingbrooke Cup – Quarter-Finals: Cranfield United v Deeping Rangers; Irchester United v Stotfold.Huntingdonshire FA Senior Cup – Semi-Final: St Neots Town v St Ives Town.
Advertisement
Hide AdAdvertisement
Hide AdSouthern League Premier Division: Brackley Town v Arlesey Town.
Southern League Central Division: Chertsey v Marlow; Uxbridge v Burnham.
SSML Challenge Trophy – Quarter-Final: Biggleswade United v Haringey Borough; Tring Athletic v Bletchley Town; Hillingdon Borough v Broxbourne Borough.
SSML Premier Division: Royston Town v Oxhey Jets.
SSML Division One: Ampthill Town v Buckingham Athletic; Kings Langley v Kentish Town.
WEDNESDAY, JANUARY 11
SSML Challenge Trophy – Quarter-Final: Chesham Utd Res v Leverstock Green.
SSML Division One: Welwyn Garden City v Bedford.
FRIDAY, JANUARY 13
UCL Division One: Harborough Town v Bourne Town.