What match will you be watching over the next seven days?

SATURDAY, AUGUST 27

By The Newsroom
Thursday, 25th August 2011, 8:37 am

EVO-STIK SOUTHERN LEAGUE

Premier Division: Banbury United v St Albans City; Bashley v Redditch United; Cambridge City v Frome Town; Chesham United v Swindon Supermarine; Chippenham v Brackley; Evesham v Oxford City; Hemel Hempstead v Barwell; Hitchin Town v Cirencester; Stourbridge v Arlesey Town; Weymouth v Bedford Town.

Division One Central: AFC Hayes v Beaconsfield; Ashford Town v North Greenford United; Aylesbury v Bedfont Town; Burnham v Biggleswade Town; Chertsey Town v Uxbridge; Daventry Town v Marlow; Leighton Town v Woodford United; Northwood v Bedworth United; Rugby Town v Barton Rovers; Slough Town v Fleet Town; St Neots Town v Chalfont St Peter.

SPARTAN SOUTH MIDLANDS LEAGUE

Challenge Trophy: MK Wanderers v Bedford; Mursley United v Haringey; Hale Leys Utd v Colney Heath; Risborough Rangers v St Margaretsbury; The 61 FC (Luton) v Holmer Green; Pitstone & Ivinghoe v Welwyn GC.

Premier Division: Harefield United v AFC Dunstable; Hatfield v Hanwell; Hertford v Berkhamsted ; Hillingdon Borough v Biggleswade United; Leverstock Green v Broxbourne; London Tigers v Royston; Oxhey Jets v Dunstable Town; Stotfold v Aylesbury United; Tring Athletic v Hadley

Division One: Amersham v Hoddesdon; Buckingham Athletic v Wodson Park; Cranfield United v Kentish Town; Crawley Green v Tokyngton Manor; Harpenden v Chesham Utd Res; Kings Langley v Ampthill; London Lions v Cockfosters; St Albans City Res v Langford; Stony Stratford v London Colney; Sun Postal Sports v New Bradwell.

Reserve Division One: Langford v Kings Langley; London Colney v Stotfold.

UNITED COUNTIES LEAGUE

Premier Division: Blackstones v Stewarts & Lloyds Corby; Boston Town v Desborough Town; Holbeach United v Newport Pagnell Town; Long Buckby v Deeping Rangers; Sleaford Town v St Ives Town; Spalding United v AFC Kempston Rovers; Yaxley v Kings Lynn Town.Division One: Bugbrooke St Michaels v Burton Park Wanderers; Eynesbury Rovers v Olney Town; Harborough Town v ON Chenecks; Huntingdon Town v Potton United; Rothwell Town v Raunds Town; Wellingborough Whitworth v Bourne Town; Wootton Blue Cross v Rushden & Higham United.

BANK HOLIDAY MONDAY (AUGUST 29)

Southern League Premier: AFC Totton v Weymouth; Arlesey Town v Cambridge City; Barwell v Stourbridge; Bedford Town v Hitchin Town; Brackley Town v Evesham United; Cirencester v Chesham United; Frome Town v Chippenham; Oxford City v Banbury; Redditch United v Leamington; St Albans City v Hemel Hempstead; Swindon Supermarine v Bashley.

Southern League Central Division: Barton Rovers v St Neots Town; Beaconsfield v Aylesbury; Bedfont v Ashford; Bedworth v Daventry Town; Biggleswade Town v Leighton Town; Chalfont St Peter v Burnham; Fleet Town v Chertsey; Marlow v Slough; North Greenford United v Northwood; Uxbridge v AFC Hayes; Woodford United v Rugby Town.

TUESDAY, AUGUST 30

SSML Premier Division: Berkhamsted v Hatfield; Biggleswade United v Stotfold; Broxbourne Borough v Hertford; Colney Heath v Dunstable Town; Hanwell v Haringey Borough; Harefield v Holmer Green; London Tigers v Hillingdon Borough; Oxhey Jets v AFC Dunstable; Royston Town v St Margaretsbury; Tring Athletic v Aylesbury United

SSML Division One: Ampthill Town v Langford; Bedford v Cranfield United; Chesham Utd Res v Kings Langley; Cockfosters v Kentish Town; Harpenden v Stony Stratford; St Albans City Res v London Colney; Sun Postal Sports v Amersham; Tokyngton Manor v New Bradwell.

WEDNESDAY, AUGUST 31

SSML Premier Division: Hadley v Leverstock Green.

SSML Division One: Crawley Green v Buckingham Athletic; Welwyn GC v Hoddesdon; Wodson Park v London Lions.