Weekend cricket fixtures
SATURDAY MAY 21
Herts League
Division One: Ampthill Town v Chorleywood; Flitwick v Hitchin.
Division Three: Potters Bar 2 v Eversholt.
Division Four: North Mymms 2 v Potton Town; Clifton v Ampthill Town 2.
Division Six: Hitchin 2 v Flitwick 2.
Division Seven: Eversholt 2 v Ickleford 2.
Division 11: Potton Town 2 v Hatfield Crusaders 2.
Division 13: Flitwick 3 v Broxbourne 4.
Tucker Gardner Hunts & Cambs Premier League
Division One: Ickwell v Sawston.
Division Two: Godmanchester Town v Waresley.
Hunts League
Division One: Waresley 2 v Eaton Socon.
Advertisement
Hide AdAdvertisement
Hide AdDivision Two: Bharat Sports b Southill Park; Sawtry v Blunham; Burghley Park v Biggleswade Town; Nassington 2 v Cople Argus.
Division Three: Blunham 2 v Ickwell.
Millman
Division One: Langford v Dallow Chargers; Luton Carribeans v Luton Cricketers; Old Warden v Shefford.
Division Two: Graveley v Weston 2; Pavenham & Felmersham v Ampthill Town 3; Steppingley v Henlow.
Division Three: Ampthill Town 4 v Hexton 2; Blunham 4 v Bedford; Caldecote v Great Barford; Waresley 3 v Blunham 3.
Bedford & District League
Advertisement
Hide AdAdvertisement
Hide AdPremier Division: Bedford Park 1 v Bedford Ambassador; GGSG v Azad Kashmir; Lidlington v Westfield 1; St Andrew’s v Queens Park.
First Division: Bedford WI v Aryans; Brickhill v Pilgrims Oakley 1; Little Staughton v Mowsbury Park; Westfield 2 v Bedford Indians.
Second Division: Bedford Hospital Wanderers v Grafham; Pilgrims Oakley 2 v Newnham; Prime Ministers v Bedford lions; Wilden 2 v Bedford Park 2.
SUNDAY, MAY 22
Bedfordshire League
Premier Division: Lutonian v Southill Park; Henlow v Biggleswade; Flitwick v Ampthill; Luton Town & Indians v Dunstable.
Advertisement
Hide AdAdvertisement
Hide AdFirst Division: Kempston Hammers v Waresley; Potton Town v Eversholt; Sharnbrook v Blunham; Dunstable v Lutonian.
Second Division: Eggington Foresters v Clifton; Hexton v Caldecote; Ampthill 2 v Flitwick 2; Cople Argus v Luton Town & Indians.
Third Division: Southill Park 2 v Kempston Hammers 2; Blunham 2 v Langford; Harrold v Sharnbrook 2; Pavenham & Felmersham v Luton Town & Indians 3.
Fourth Division: Sandy v Eggington Foresters 2; Biggleswade 2 v Henlow 2; Offley & Stopsley v Pilgrims Oakley; Aspley Guise v Dunstable Town 3.
Fifth Division: Clifton 2 v Biddenham; Bedford v Dean; Flitwick 3 v Harrold 2; Ampthill 3 v Cople Argus 2.